Çevre Politikamız

GELECEĞİN KAYNAKLARINI KORUMAK GÜNÜN KAYNAKLARINI EN DOĞRU ŞEKLİYLE KULLANMAK İÇİN!
Hital Elektrik, çevreye ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde. Sürekli gelişime inanan, ürün ve hizmetlerinde kaliteye öncelik veren, yeni teknolojileri projelerine yansıtan bir marka olarak çevre kirliliğine neden olabilecek etkenleri, kontrol altında tutarak ve zararı en aza indirmeyi geleceğe sorumluluğumuz görüyoruz. Bu kapsamda;

  • Yasal yükümlülükleri yerine getirmeyi ve çevre mevzuatlarına uymayı;
  • Faaliyetlerimiz sırasında mümkün olan en iyi teknolojiyi kullanarak, çevreye vereceğimiz etkileri en aza indirmeyi taahhüt ediyoruz

Kalite Politikamız

  • KURUMSAL İLKELERİMİZE VE VİZYONUMUZA GÖRE KALİTEYİ ALGILAYIŞIMIZ DA ULUSLARARASI STANDARTLARDA!
  • Hital Elektrik’te, kalite ulaşılması gereken bir hedef değil, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreçtir. Bu amaçla; çalışanlarımıza, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; müşteri beklentilerini tümüyle karşılamayı ilke ediniyoruz.
  • Müşterilerimize güvenli, etkili ve kalite standartlarında malzeme temin etmek; kalite standartları onaylanmış ürünler ile hizmet etmek, müşteri memnuniyetini hedef alan; ürün kalitesi, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimizle, çözüm sunduğumuz müşterilerimizin memnuniyetini daima maksimum noktada tutmayı amaçlıyoruz.
  • Kalite anlayışımızda; yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımıyla, sürekli gelişimimizle, sıfır hatayı, zamanında iş teslimi de görev addediyoruz.